İstek Yaz  

İstekler

***Emre Demir: Gökhan tepe / Kırmızı Halı canım isteğim benden sesimizin ulaştığı herkese gelsin teşekkür ederim.. ***Meltem: Mustafa Ceceli Es istiyorum çalarsanız sevinirim iyi yayınlar.. ***Metin: Gökhan Tepe Çok Özlüyorum Seni rica ediyorum teşekkürler iyi yayınlar.. ***Funda: Gonul oyunu zeynep Dizdar calarsaniz seviniriz tesekkurler ***Ebru Yahsi: Mabel Matiz Aşk yok olmaktır lütfen :) ***İrem: Murat boz ÖzLedim~iyi yayınLar.. ***Tahsin: Bu sarki esim icin parcasini calar misiniz melikem icin ***mdogan: *Heyyy ben bir prenses ses i duydum san ki evet evet duyduuummm.:) ***mdogan: .? sahiden sen yayın yapıyorsun can kız harikasın bu gün anlam ve önem ihtiva eden bir günde çok güzel harikasın teşekkür ederim sorunsuz yayınlar ve en olmadık güzellikler senindir unutma. ***mdogan: .? sahiden sen yayın yapıyorsun can kız harikasın bu gün anlam ve önem ihtiva eden bir günde çok güzel harikasın teşekkür ederim sorunsuz yayınlar ve en olmadık güzellikler senindir unutma. ***mdogan: çok teşekkür ederim prenses ellerine diline sağlık çok güzel bir yayın akışı oldu hoşça kal ve sevgiyle kal emi. ***..: Beyza. . Ilahi adalet ***.: Özgün bu kadar mı zor ***.: Dokunduğun gibi / altug emre ***mdoogan: *Bir prenses sesi duydum san ki hey yayın mı yapıcaksın yoksa öyleysem iyi dileklerimle harıka yayınlar olsun inşallah minnik kardeşim okişşş. ***Hilal Toplu: YURTDISINDAN TANISMAK İSTEYEN BEYLER 003225889693

Oğuz Berkay Fidan, tek şarkıyla hayatını değiştirdi

Haber Detay

By EmRe

2018-11-24 / 08:27:13

0 Yorum

Kategori: Haber Arşivi

Beğenme: 0

Oğuz Berkay Fidan, yeni nesil şarkıcılardan arasında yıldızını parlatanlardan biriydi.
Bunu da 3 yıl içinde 'Olmuyor', 'Beni Ellerden Sayma', 'Annem Günün Kutlu Olsun' ve 'Sadece Ol Düşlerimde' adlı çalışmalarıyla yaptı.
Kariyerinde yükselme yaşadığı bir dönemde aniden ABD'ye yerleşti.
Daha doğrusu kaçtı...
Hem özel hayatında yaşadığı çalkantılı günlerin hem de çalışma arkadaşının kendisine sırt çevirmesinden bunalan Oğuz Berkay Fidan, ailesine bile haber vermeden gittiği ABD'de yeni bir hayat kurmaya hazırlanıyordu.
Kendisine mail yoluyla gelen 'Kırılma Noktası' için Türkiye'ye döndü.
'Kırılma Noktası', Oğuz Berkay Fidan'ın yeni şarkısı.
Böylelikle şarkı, hayatında bir kırılma noktası haline gelmiş.
Oğuz Berkay Fidan, şimdilerde 'Kırılma Noktası' ile 2 yıl önce bıraktığı yerden kariyerine devam ediyor.

 

Geçtiğimiz yıl yayımladığın 'Burası Yanıyor' adlı yeni single'ından sonra ani bir kararla ABD'ye gittin. Müziğe ara vermenin sebebi neydi?

Hem özel hayatım içerisinde hem de son single çalışmam 'Burası Yanıyor' ile alakalı pek çok şey iyi gitmiyordu. 'İstediğim gibi gitmiyordu' desem daha doğru olacaktır. Bunların hepsi bana bir anda çok ağır geldi ve buralardan gitmek istedim. Yeni bir hayata başlamanın iyi olacağını düşünüp ABD'de yaşayan arkadaşlarımın yanına gittim. Orada yeni bir hayata başlayabilirim diye düşündüm.. Orada müzik yapabilirim ve bu şekilde bir hayat kurabilirim.

Ailene bile haber vermeden ülkeyi terk ettiren olay neydi?
Özel hayatımda yaşadığım bazı kötü yaşanmışlıklar var. Onları anlatmam çok doğru olmaz. En önemli sebeplerinden biri de son şarkımda yanımda olduğuna inandığım ekip arkadaşlarımın aslında yanımda olmayıp beni yarı yolda bırakması oldu diyebilirim. Hepsi bir araya gelince buradan gidip yeni bir hayat kurmak istedim başka bir yerde. Yeni bir sayfa, yeni bir başlangıç.

 

ABD'yi tercih etmenin özel bir sebebi var mıydı? Orada neler yaptın?

Orada çok sevdiğim arkadaşlarım var. Bu nedenle ABD'ye daha çabuk adapte olabileceğimi düşündüm. Bir diğer nedense dünyanın en büyük müzik okullarından biri Berklee Müzik Okulu Boston'da bulunuyor. Oraya girebilir ve dünya müziğini öğrenip, yine hayatıma müzikle devam edebilirdim.

Türkiye'ye dönmeni sağlayan etken ne oldu?
Sorunların ön plana geldiği dönemlerde bazı arkadaşlarımla oturup onlardan fikirler aldığım olmuştur. Onlardan biri de 'Kırılma Noktası' şarkımın söz yazarı Yazgın Kaçak. Ticari birlikteliğimizin yanında normal hayatımda da görüştüğüm ve fikir aldığım biridir. Sorunlarımdan söz etmiş, akıl almıştım. ABD'deyken bana 'Kırılma Noktası'nı mail atmış. Şarkıyı dinledim ve hemen aradım. 'Efsane olmuş, şarkıda beni anlatmışsın. Benden beslenmişsin hatta. Geliyorum. Bu şarkıyı yapalım ve benim kırılma noktam olsun. Tekrardan beni müziğe bağlayan iş olsun' dedim ve geri döndüm.

 

'Kırılma Noktası'nın senin için anlamı nedir?

Herkesin hayatında dönüm noktaları vardır. Bende de bir kaç tane... Uzun zamandır buralarda değilim ve 'Kırılma Noktası'nı dönüşümün anahtarı olarak görüyorum.

Şarkıyla ilgili nasıl tepkiler alıyorsun?
Çıkalı daha bir hafta oldu ama tepkiler gerçekten çok güzel. Hem şarkıya hem de klibe... İyi ki de dönmüşüm ve 'Kırılma Noktası'nı seslendirmişim. Olumlu tepkiler almak beni çok mutlu ediyor ve aynı zamanda daha da hırslandırıyor. Bir sonraki işlerde de bu hırs ve azimle birlikte daha iyi yerlere geleceğimden şüphem yok.

Kaynak : https://www.haberturk.com

EmRe

EmRe

Yonetici

Site Sahibi!!

Facebook Yorumları

Yorumlar (0)

    Henüz kimse yorum eklememiş.

Yorum Yaz

Yayındaki Programcı

RadyoGeveze Auto Dj Yayını

RadyoGeveze Auto Dj Yayını

Siz Değerli Radyo dinleyicilerimizin isteklerini yerine getirmek ve hoş dakikkalar geçirmek için burdayım :)

İstek Paneli görmeniz açısından açılmıstır.

Anket

Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok Güzel
  • İyi
  • Geliştirilmeli
  • İdare Eder
Sonuçları Göster

Anket Sonuç

Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok Güzel / 23
  • İyi / 2
  • Geliştirilmeli / 9
  • İdare Eder / 9
Anketi Oyla

Sponsor

Yandex.Metrica